Сучасний майстер-клас для абітурієнтів

24 лютого 2018 року в рамках заходу дня відкритих дверей НУХТ на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбувся  майстер-клас «ЗАПРОГРАМУЙ МОДЕЛЬ РОБОТИЗОВАНОЇ ПЛАТФОРМИ НА АРДУЇНО».

Майбутні абітурієнти змогли поринути у світ мехатроніки та робототехніки. Під час проведення майстер-класу завітав завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки  Соколенко А. І. та побажав успіхів майбутнім абітурієнтам на шляху до омріяної професії.

На майстер-класі, кращий студент третього курсу Глущенко Іван під керівництвом досвідчених фахівців кафедри мехатроніки та пакувальної техніки проф. Якимчука М.В та ас. Горчакової О.М. допомогли зрозуміти принципи роботи модулів роботизованих платформ, відкрити  секрети їх функціональних можливостей та програмування. Всі бажаючі наочно навчилися керувати та програмувати роботизовані платформи для доставки виробів.

Наприкінці зустрічі учні отримали рекламні буклети з інформацією про спеціальність кафедри та умовами вступу на неї.