Перші захисти бакалаврів на кафедрі ТМіПТ

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки факультету інженерної механіки та пакувальної техніки розпочались захисти курсових проектів за напрямком підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Не дивлячись на хвилювання доповідачі гідно представили свої наукові розробки. У своїх виступах вони розкрили суть запропонованих технічних рішень, довели актуальність та економічну доцільність проведених розробок. На всі питання членів Державної екзаменаційної комісії та присутніх були надані вичерпні аргументовані відповіді.

Вітаємо випускників з вдалим захистом бакалаврських робіт та присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр». Хочеться побажати їм подальших творчих успіхів та вдалого складання вступних іспитів.

Сподіваємось, що наступні захисти будуть ще кращими.